پروما وب

در یک طراحی مناسب علاوه بر ظاهر وب سایت به پشت پرده ی وب سایت نیز توجه ویژه ای می شود. زیرا رعایت استاندارد های کد نویسی نه تنها باعث جذب مخاطب شده بلکه باعث افزایش چشم گیر سرعت بارگذاری، دوستی موتورهای جستجو، عدم ضعف های نمایشی و در نتیجه افزایش ترافیک وب سایت خواهد شد.

اما یک وب سایت ضعیف و غیر استاندارد نه تنها تاثیری مثبت بروی مخاطب نخواهد داشت بلکه ذهنیتی منفی نسبت به وب سایت و کالای شما را در او بوجود خواهد آورد. بنابراین ما معتقدیم که نداشتن یک وب سایت بهتر از داشتن یک وب سایت ضعیف است.

طبق آمار بدست آمده ۹۰ درصد بیننده ها از یک وب سایت متوسط برای بار دوم بازدید نمی کنند، پس وب سایت هایی با طراحی ضعیف تکلیف شان مشخص است. این دلیلی است که ما را مجبور می سازد تا برای ساخت وب سایت خود از بهترین متخصص های این امر کمک گرفته و به سرنوشت این ۹۰ درصد دچار نشویم.

در یک طراحی حرفه ای نه تنها هدف ما بازگرداندن بیننده برای دفعات بعد بلکه جذب مخاطب در همان نگاه اول است، زیرا اگر با همان نگاه اول مخاطب را جذب کنید، به هدف خود رسیده اید.

مرکز طراحی وب سایت پروما با داشتن چندین سال سابقه در طراحی وب سایت، داشتن بیش از چند ده طرح موفق، بکارگیری ابزار و روش های مناسب و تسلط بر علوم مربوط به طراحی وب آماده است تا شما را برای طراحی سایت های مورد نظرتان یاری کند.

طراحی وب نیز مانند بسیاری از امور دیگر در دنیای امروز نیازمند به علوم مربوط به خود است .

مرکز طراحی وب سایت پروما انتخاب برتر شماست زیرا شما شایسته برترین ها هستید.