وب سایت اختصاصی پزشکان پروما وب به عنوان قدرتمندترین و حرفه ای ترین وب سایت پزشکی پس از مطالعه نیاز های مراکز پزشکی، پزشکان و مراجعین آنها به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات سلامت و درمان کشور و تسهیل و تسریع در ارتباط پزشکان و بیماران آنها طراحی و تولید شد .


امکانات تخصصی

صفحه نخست : شامل نمایش اسلایدی تصاویر، معرفی اجمالی پزشک همراه با تصویر وی،آخرین سوالات مطرح شده که از جانب پزشک پاسخی دریافت نمودند، اطلاعیه های درج شده توسط پزشک و ...

معرفی پزشک : این صفحه اغلب شامل متن کامل معرفی پزشک، تصویر وی، فعالیت های پزشکی و هرگونه اطلاعات مفید مربوط به پزشک می باشد.

مقالات : این صفحه به انتخاب پزشک می تواند شامل مقالات پزشک در کنگره ها و مجلات بین المللی و یا مقالات پیرامون درمان و سلامت باشد.

گالری تصاویر: می تواند شامل تصاویر بیماریها، بیماران درمان شده توسط پزشک، مراکز درمانی و دستگاه های مرتبط با فعالیت پزشک و ... باشد.

سوالات رایج پزشکی :بیماران قبل از مطرح کردن سوال خود ممکن است با جست و جو در سوالات مطرح شده و خواندن سوالات رایج پزشکی پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

از پزشک بپرسید : بیماران سوالات پزشکی خود را مطرح می کنند. پزشک در اصرع وقت با ورود به پنل مدیریتی وب سایت به سوالات پاسخ داده و پاسخ به ایمیل مطرح کننده سوال ارسال می گردد.

وقت دهی اینترنتی : بازدیدکنندگان می توانند از بین زمان های تعیین شده توسط پزشک روز و ساعت وقت درخواستی خود را انتخاب نمایند. در صورت تایید و یا لغو وقت درخواستی متقاضی توسط پزشک، سیستم به صورت خودکار پیغام مناسبی را به متقاضی ارسال می نماید.

خدمات بیمه ای : در صورتی که پزشک با شرکت های بیمه ای قرارداد داشته باشد می تواند برای اطلاع بیماران و سایر مراجعین به وب سایت مشخصات بیمه های طرف قرارداد را در این صفحه ذکر کرد.

اخبار پزشکی روز : آخرین اخبار پزشکی را وب سایت های معتبر خبری دریافت و به مراجعین وب سایت نمایش می دهد.

پیوندهای مفید : لیستی از نام و آدرس وب سایت های مفید پزشکی می باشد که توسط پزشک برای استفاده بیماران و سایر پزشکان مراجعه کننده به وب سایت ایجاد می شود.

تماس با پزشک : بیماران، همکاران، مدیران مراکز درمانی، مجلات و سایر افراد می توانند از این قسمت پیام خود را به پزشک ارسال نمایند. پزشک پیام را داخل ایمیل و پنل مدیریتی وب سایت خود دریافت می کند و در صورت پاسخدهی به آن پاسخ به موبایل و ایمیل گیرنده پیام ارسال می گردد.

خدمات رایگان

 

برای کلیه مشتریان خدمات زیر بصورت رایگان ارائه می گردد :

طراحی لوگو و بنر سایت

یک سال پشتیبانی فنی سایت

یکماه بروزر سانی سایت

امنیت

در طراحی هر نرم افزار تحت وب رعایت نکاتی حائز اهمیت است که جزو اصول می باشد و می تواند امنیت را که امری نسبی است به حداکثر برساند. مواردی که در این سایت  لحاظ شده است به شرح زیر می باشد :

پشتیبانی از مجوزهای SSL

فیلترینگ مقادیر ارسالی به پایگاه داده به منظور جلوگیری از SQL Injection

استفاده از رمزنگاری یکطرفه در نگه داری رمز عبور کاربران (HelpDesk)

حذف خودکار جلسات کاربران بعد از زمان مشخص در صورت غیرفعال بودن کاربران

عدم اجازه ورود چند کاربر با یک رمز عبور

پشتیبان گیر خودکار از پایگاه داده به منظور حفظ اطلاعات

ویژگیهای فنی

لازم است تا با مشخصات فنی و بستر مورد نیاز برای اجرای سایت آشنا باشید:

موتور مفسر این نرم افزار تحت وب، PHP می باشد. دیگر تکنولوژهای استفاده شده:XML / DHTML / AJAX / Java Script / HTML

این سیستم مدیریت پایگاه داده MySQL را به خوبی پشتیبانی می کند. سرور شما در این مورد نیز حداقل ورژن 4 را نیازمند است.

برخی از امکانات پورتال نیازمند اکستنشن های Zend می باشد (مانند Zend Optimization)

این پورتال علارقم ویژگی های منحصر به فرد خود،دارای حجم حدودی 8 مگابایت بوده که براحتی روی هر هاستینگ،قابل اجرا است .

کلیه وب سرورهای لینوکس و ویندوز که در حال سرویس دهی روی اینترنت می باشند موارد بالا را پشتیبانی می کنند .

پشتیبانی

ضعف بسیاری از شرکت های تولید کننده نرم افزار در این قسمت به وضوح مشاهده می شود. چرا که پشتیبانی یکی از مهم ترین فازهای  توسعه نرم افزار می باشد ولی آنطور که باید بدان توجه نمی شود. پشتیبانی سایت شامل موارد زیر خواهد بود :

بروزرسانی محتوای پورتال تا 30 روز پس از تحویل کامل سایت

پاسخگویی به سوالات مشتریان پورتال بصورت 24 ساعته از طریق سیستم ارسال تیکت (HelpDesk)

بروزرسانی امنیتی پورتال در بازه های زمانی مختلف

نمونه سایت

جهت مشاهده ی نمونه سایت به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید .